Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis miasta Mszana Dolna

Był rajd zabytkowych samochodów, będzie jeszcze zlot

Niedzielny program Dni Mszany Dolnej otwierał pokaz zabytkowych samochodów na placu targowym. Rok wcześniej, również w ramach Dni Mszany Dolnej, udało się go zorganizować na Rynku i okazało się, że zainteresowanie jest tak duże, że wymaga zdecydowanie większej przestrzeni, stąd niewielka zmiana. Od godz. 10:00 można było spokojnie zaglądnąć pod maskę, zrobić pamiątkowe zdjęcie a także wysłuchać historii danego modelu. Kolejnym punktem był udział w rajdzie dookoła Lubogoszczy. Nasi zapaleńcy nie przypuszczali jednak z jakimi trudnościami przyjdzie im się na tej trasie zmierzyć. Zaplanowany postój w Kasinie Wielkiej pod wyciągiem oraz prezentacja się udała, niestety po drodze niespodziewanie nadciągnęły ciemne chmury i zaplanowany przyjazd na stadion odbywał się już w strugach mocnego deszczu. Najgorzej miała komisja konkursowa, która musiała w kilku kategoriach wybrać najlepszych podczas rajdu. Członkami komisji konkursowej byli Burmistrz Miasta Anna Pękała oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkową statuetkę, a dodatkowe puchary, nagrody i albumy ufundowane były w konkursowych kategoriach. Mamy nadzieję, że pomimo niesprzyjających warunków nasi zmotoryzowani goście mają dobre wspomnienia z mszańskiego rajdu. 
 
Jeśli ktoś czuje niedosyt związany z podziwianiem „old mobili”– serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę, 3 sierpnia na plac targowy. Zaplanowany przystanek w Mszanie Dolnej pomiędzy godz. 8:00 a godz. 10:00 mają uczestnicy zlotu „Szlakami Podhala” czyli VI zlot samochodów i motocykli zabytkowych i kultowych. Serdecznie zapraszamy!
 
 


Podobne artykuły

pon, 12 sie 2019, 13:45:35

XXI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste pierwsze rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz” i jak zwykle największe emocje na kortach zapewnili sami gracze.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2019

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-31/byl-rajd-zabytkowych-samochodow-bedzie-jeszcze-zlot.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-31/byl-rajd-zabytkowych-samochodow-bedzie-jeszcze-zlot.html