Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis miasta Mszana Dolna

Sobotnie koncerty

Po sportowych emocjach, które towarzyszyły nam podczas Turnieju Siatkówki Plażowej nadszedł czas na sobotnie koncerty przygotowane na stadionie miejskim. Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Anna Pękała wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Januszem Matogą. Życzyli udanej zabawy podczas koncertów i gorąco zachęcali do udziału w przygotowanych dodatkowych atrakcjach. Do udziału w koncertach nikogo specjalnie namawiać nie trzeba, tym bardziej, że po raz pierwszy na Dniach Mszany Dolnej miał wystąpić nasz rodzimy zespół EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa. Warto jednak było przypomnieć o rajdzie samochodów zabytkowych, ekologicznych prezentacjach, nie zabrakło też prośby, by mieszkańcy wypełniali umieszczoną na naszej stronie internetowej specjalną ankietę dotyczącą rewitalizacji. Skierowano podziękowania dla naszych sponsorów i organizatorów, a potem zaprosiliśmy na scenę młode talenty, które swoje pierwsze muzyczne występy przeżyły podczas organizowanego w czerwcu VI Mini Talent Show: Anna Filipiak, Kaja Kolarska, Joanna Potaczek oraz Grzegorz Pazdur. Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki, natomiast Grzegorz jako zwycięzca Mini Talent Show odebrał dodatkowo specjalnie przygotowany czek – nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1. 
 
A potem… Potem sceną zawładnęła grupa, która rock and roll’a ma we krwi. EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa to zespół założony w 2012, który grywa od Bieszczad aż po Tatry lub jak kto woli Tenczyn… Grają dla siebie, bo kochają muzykę, grają dla znajomych i nagle okazuje się, że mają zapełnione trybuny… Tańce, wspólne śpiewy – wszyscy dobrze się bawili słysząc znane i lubiane utwory w wykonaniu szalejącej na scenie wokalistki. Jednym słowem cieszymy się ogromnie, że wystąpili na Dniach Mszany Dolnej. Marek, Zbyszek, Kuba, Paweł, Nina – jeszcze raz dziękujemy za Wasz występ!
 


Podobne artykuły

pią, 18 paź 2019, 13:31:13

PODPISANA UMOWA NA REMONT STADIONU MIEJSKIEGO

W dniu 16 października Burmistrz Miasta Anna Pękała oraz przedstawiciele warszawskiej firmy „EVERSPORT” podpisali umowę na realizację zadania „Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego w Mszanie Dolnej – wariant 400 m treningowy”.

śro, 16 paź 2019, 13:01:08

UMOWA NA ŚCIEŻKI ROWEROWE PODPISANA

W dniu 16 października Burmistrz Miasta Anna Pękała oraz Stanisław Kośmider przedstawiciel firmy F.H.U. ”Kośmider” z Rabki Zdroju podpisali umowę na realizację zadania pod nazwą: „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż rzeki Mszanki”. Prace budowlane wg założonego planu rozpoczną się już w tym tygodniu.

 

wto, 15 paź 2019, 11:16:40

EWAKUACJA SZKOŁY - ĆWICZENIA OBRONY CWYILNEJ

W ramach realizacji zadań Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Zespół Placówek Oświatowych ćwiczył ewakuację  z terenu budynku podczas trwania lekcji na wypadek zagrożeń. Ćwiczenia odbyły się dziś tj. we wtorek 15 października - w dwie minuty wszyscy uczniowie opuścili budynek szkoły.

wto, 24 wrz 2019, 11:12:48

DOBIEGAJĄ KOŃCA WARSZTATY

Dobiegają końca warsztaty muzyczne „Mozart kontra Sinatra - Aktywizacja Integracyjna przez Sztukę VIII edycja”, które odbywają się popołudniami na sali Urzędu Miasta. Wypracowane muzycznie utwory to wielka niespodzianka dla wszystkich, którzy pojawią się na finałowym koncercie w niedzielę, 29 września o godz. 17:00 w ramach obchodów święta miasta „Pod skrzydłami anioła”.

 

wto, 13 sie 2019, 11:42:13

MSZANA DOLNA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU ''MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ

W piatek,  9 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała podpisała List Intencyjny dotyczący przystąpienia do współpracy przy realizacji projektu pn. ,,Małopolski Tele Anioł”.
 
 
wto, 6 sie 2019, 13:05:41

MEDAL OD PREZYDENTA I DWIEŚCIE LAT DLA SIOSTRY LUDWIKI

Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi na ulicy Leśnej w poniedziałek, 5 sierpnia przeżywał prawdziwe oblężenie gości.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2019

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html