Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis miasta Mszana Dolna

Sobotnie koncerty

Po sportowych emocjach, które towarzyszyły nam podczas Turnieju Siatkówki Plażowej nadszedł czas na sobotnie koncerty przygotowane na stadionie miejskim. Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Anna Pękała wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Januszem Matogą. Życzyli udanej zabawy podczas koncertów i gorąco zachęcali do udziału w przygotowanych dodatkowych atrakcjach. Do udziału w koncertach nikogo specjalnie namawiać nie trzeba, tym bardziej, że po raz pierwszy na Dniach Mszany Dolnej miał wystąpić nasz rodzimy zespół EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa. Warto jednak było przypomnieć o rajdzie samochodów zabytkowych, ekologicznych prezentacjach, nie zabrakło też prośby, by mieszkańcy wypełniali umieszczoną na naszej stronie internetowej specjalną ankietę dotyczącą rewitalizacji. Skierowano podziękowania dla naszych sponsorów i organizatorów, a potem zaprosiliśmy na scenę młode talenty, które swoje pierwsze muzyczne występy przeżyły podczas organizowanego w czerwcu VI Mini Talent Show: Anna Filipiak, Kaja Kolarska, Joanna Potaczek oraz Grzegorz Pazdur. Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki, natomiast Grzegorz jako zwycięzca Mini Talent Show odebrał dodatkowo specjalnie przygotowany czek – nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1. 
 
A potem… Potem sceną zawładnęła grupa, która rock and roll’a ma we krwi. EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa to zespół założony w 2012, który grywa od Bieszczad aż po Tatry lub jak kto woli Tenczyn… Grają dla siebie, bo kochają muzykę, grają dla znajomych i nagle okazuje się, że mają zapełnione trybuny… Tańce, wspólne śpiewy – wszyscy dobrze się bawili słysząc znane i lubiane utwory w wykonaniu szalejącej na scenie wokalistki. Jednym słowem cieszymy się ogromnie, że wystąpili na Dniach Mszany Dolnej. Marek, Zbyszek, Kuba, Paweł, Nina – jeszcze raz dziękujemy za Wasz występ!
 


Podobne artykuły

wto, 13 sie 2019, 11:42:13

MSZANA DOLNA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU ''MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ

W piatek,  9 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała podpisała List Intencyjny dotyczący przystąpienia do współpracy przy realizacji projektu pn. ,,Małopolski Tele Anioł”.
 
 
wto, 6 sie 2019, 13:05:41

MEDAL OD PREZYDENTA I DWIEŚCIE LAT DLA SIOSTRY LUDWIKI

Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi na ulicy Leśnej w poniedziałek, 5 sierpnia przeżywał prawdziwe oblężenie gości.

wto, 6 sie 2019, 13:08:07

39 PIESZA PIELGRZYMKA WYRUSZYŁA

39 Piesza Pielgrzymka z Mszany Dolnej na Jasną Górę wyruszyła w niedzielę, 4 sierpnia. Od rana pielgrzymi nadawali bagaże a potem o godz. 8:00 wzięli udział we mszy św. w kościele Św. Michała Archanioła.

śro, 24 lip 2019, 15:34:36

IRA NA SCENIE!

Znany rockowy zespół IRA skupił wieczorem sporą publiczność na mszańskim stadionie. Odpowiednio rozbujani przez wcześniej występujący EGR fani czekali na pojawienie się na scenie Artura Gadowskiego ze zespołem.

pią, 7 cze 2019, 13:16:40

ZAPROSZENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Burmistrz Miasta Anna Pękała zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta w zakresie sportu na spotkanie mające na celu wymianę  dotychczasowych doświadczeń oraz określnie dalszych wspólnych działań w tym obszarze.

KALENDARZ WYDARZEŃ

dla mieszkańców
19
09.2019

NA SKRÓTY

POLECAMY

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html