Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Sobotnie koncerty

Po sportowych emocjach, które towarzyszyły nam podczas Turnieju Siatkówki Plażowej nadszedł czas na sobotnie koncerty przygotowane na stadionie miejskim. Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Anna Pękała wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Januszem Matogą. Życzyli udanej zabawy podczas koncertów i gorąco zachęcali do udziału w przygotowanych dodatkowych atrakcjach. Do udziału w koncertach nikogo specjalnie namawiać nie trzeba, tym bardziej, że po raz pierwszy na Dniach Mszany Dolnej miał wystąpić nasz rodzimy zespół EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa. Warto jednak było przypomnieć o rajdzie samochodów zabytkowych, ekologicznych prezentacjach, nie zabrakło też prośby, by mieszkańcy wypełniali umieszczoną na naszej stronie internetowej specjalną ankietę dotyczącą rewitalizacji. Skierowano podziękowania dla naszych sponsorów i organizatorów, a potem zaprosiliśmy na scenę młode talenty, które swoje pierwsze muzyczne występy przeżyły podczas organizowanego w czerwcu VI Mini Talent Show: Anna Filipiak, Kaja Kolarska, Joanna Potaczek oraz Grzegorz Pazdur. Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki, natomiast Grzegorz jako zwycięzca Mini Talent Show odebrał dodatkowo specjalnie przygotowany czek – nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1. 
 
A potem… Potem sceną zawładnęła grupa, która rock and roll’a ma we krwi. EGR – Eksperymentalna Grupa Rockowa to zespół założony w 2012, który grywa od Bieszczad aż po Tatry lub jak kto woli Tenczyn… Grają dla siebie, bo kochają muzykę, grają dla znajomych i nagle okazuje się, że mają zapełnione trybuny… Tańce, wspólne śpiewy – wszyscy dobrze się bawili słysząc znane i lubiane utwory w wykonaniu szalejącej na scenie wokalistki. Jednym słowem cieszymy się ogromnie, że wystąpili na Dniach Mszany Dolnej. Marek, Zbyszek, Kuba, Paweł, Nina – jeszcze raz dziękujemy za Wasz występ!
 


Podobne artykuły

śro, 28 lut 2024, 11:14:21

XLI KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej zaprasza na 41 Konkurs Palm Wielkanocnych. Konkursowe palmy należy dostarczyć do MOKu do 22 marca  (piątek) do godz. 19:00. Uroczyste rozdanie nagród po ocenir konkursowej nastąpi 24 marca 2024 o godzinie 10:00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej.

wto, 21 lis 2023, 16:21:51

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY - ZAPRASZAMY TWÓRCÓW I WYSTAWCÓW!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych.

 

śro, 22 lis 2023, 11:57:50

XVI ZAGÓRZAŃSKIE SPOTKANIA CHÓRÓW – CZAS MUZYCZNEGO ŚWIĘTA

Sześć chórów wystąpiło na XVI. Zagórzańskich Spotkaniach Chórów "Laudate Dominum", które odbyły się w Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej w minioną niedzielę, 19 listopada.

wto, 21 lis 2023, 16:15:06

ZAGÓRZANIE WŚRÓD NAJLEPSZYCH – „MSZANICANKI” NA PIERWSZYM MIEJSCU I NOMINACJĄ!

19 listopada w Limanowej zakończył się festiwal folklorystyczny "Limanowska Słaza", prezentując bogactwo regionalnej kultury i talentów. 49. edycja Festiwalu Folklorystycznego „Limanowska Słaza” kolejny raz udowodniła, jaki potencjał drzemie w Zagórzanach.

śro, 15 lis 2023, 08:48:55

KLIMATYCZNY KONCERT W BIBLIOTECE Z OKAZJI 105 ROCZNICY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Ostatnim punktem programu w Święto Niepodległości w naszym mieście był koncert zespołu „Falochron” w Miejskiej Bibliotece. Klimatyczna muzyka z lirycznymi tekstami, w dużej mierze opartej na poezji rozbrzmiewała wieczorem w naszej bibliotece.

wto, 7 lis 2023, 15:21:39

KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ Z OKAZJI 105 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Miejska Biblioteka zaprasza  zapraszamy na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „Falochron” w sobotę, 11 listopada o godz. 17:00. Tym samym będzie to wydarzenie związane z obchodami Święta Niepodległości.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/sobotnie-koncerty.html