Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis miasta Mszana Dolna

IRA na scenie!

Znany rockowy zespół IRA skupił wieczorem sporą publiczność na mszańskim stadionie. Odpowiednio rozbujani przez wcześniej występujący EGR fani czekali na pojawienie się na scenie Artura Gadowskiego ze zespołem. Owacyjnie przyjęci wykonali zarówno stare, znane przez wszystkich utwory „Ona jest ze snu”, „Nadzieja”,  „Mocny”, „Taki sam” oraz te najnowsze „Wybacz” czy „My” z najnowszej studyjnej płyty zespołu wydanej na okoliczność 30-lecia pracy artystycznej zespołu. Nie zabrakło nowych interpretacji Nirvany czy brawurowo wykonanego utworu „Płonie stodoła” Czesława Niemena. Okazało się, że mszańska publiczność dobrze bawiła się na koncercie IRA śpiewając razem z wokalistą. Zadowolony z koncertu był również zespół, który nie ukrywał, że chętnie zagra jeszcze jeden koncert z uwagi na taką pozytywną energię pod sceną. Kto wie? Zobaczymy…  Po koncercie IRA tak szybko nas nie opuściła – zespół rozdawał autografy i chętnie pozował do zdjęć. A po rockowym zespole scenę zajął DJ Dwawe - na co dzień współpracujący z dyskoteką Energy2000. 
 
 


Podobne artykuły

wto, 13 sie 2019, 11:42:13

MSZANA DOLNA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU ''MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ

W piatek,  9 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała podpisała List Intencyjny dotyczący przystąpienia do współpracy przy realizacji projektu pn. ,,Małopolski Tele Anioł”.
 
 
wto, 6 sie 2019, 13:05:41

MEDAL OD PREZYDENTA I DWIEŚCIE LAT DLA SIOSTRY LUDWIKI

Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi na ulicy Leśnej w poniedziałek, 5 sierpnia przeżywał prawdziwe oblężenie gości.

wto, 6 sie 2019, 13:08:07

39 PIESZA PIELGRZYMKA WYRUSZYŁA

39 Piesza Pielgrzymka z Mszany Dolnej na Jasną Górę wyruszyła w niedzielę, 4 sierpnia. Od rana pielgrzymi nadawali bagaże a potem o godz. 8:00 wzięli udział we mszy św. w kościele Św. Michała Archanioła.

śro, 24 lip 2019, 15:42:51

SOBOTNIE KONCERTY

Po sportowych emocjach, które towarzyszyły nam podczas Turnieju Siatkówki Plażowej nadszedł czas na sobotnie koncerty przygotowane na stadionie miejskim. Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Anna Pękała wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Januszem Matogą.

pią, 7 cze 2019, 13:16:40

ZAPROSZENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Burmistrz Miasta Anna Pękała zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta w zakresie sportu na spotkanie mające na celu wymianę  dotychczasowych doświadczeń oraz określnie dalszych wspólnych działań w tym obszarze.

KALENDARZ WYDARZEŃ

dla mieszkańców
19
09.2019

NA SKRÓTY

POLECAMY

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/ira-na-scenie.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/ira-na-scenie.html