Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis miasta Mszana Dolna

IRA na scenie!

Znany rockowy zespół IRA skupił wieczorem sporą publiczność na mszańskim stadionie. Odpowiednio rozbujani przez wcześniej występujący EGR fani czekali na pojawienie się na scenie Artura Gadowskiego ze zespołem. Owacyjnie przyjęci wykonali zarówno stare, znane przez wszystkich utwory „Ona jest ze snu”, „Nadzieja”,  „Mocny”, „Taki sam” oraz te najnowsze „Wybacz” czy „My” z najnowszej studyjnej płyty zespołu wydanej na okoliczność 30-lecia pracy artystycznej zespołu. Nie zabrakło nowych interpretacji Nirvany czy brawurowo wykonanego utworu „Płonie stodoła” Czesława Niemena. Okazało się, że mszańska publiczność dobrze bawiła się na koncercie IRA śpiewając razem z wokalistą. Zadowolony z koncertu był również zespół, który nie ukrywał, że chętnie zagra jeszcze jeden koncert z uwagi na taką pozytywną energię pod sceną. Kto wie? Zobaczymy…  Po koncercie IRA tak szybko nas nie opuściła – zespół rozdawał autografy i chętnie pozował do zdjęć. A po rockowym zespole scenę zajął DJ Dwawe - na co dzień współpracujący z dyskoteką Energy2000. 
 
 


Podobne artykuły

pią, 18 paź 2019, 13:31:13

PODPISANA UMOWA NA REMONT STADIONU MIEJSKIEGO

W dniu 16 października Burmistrz Miasta Anna Pękała oraz przedstawiciele warszawskiej firmy „EVERSPORT” podpisali umowę na realizację zadania „Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego w Mszanie Dolnej – wariant 400 m treningowy”.

śro, 16 paź 2019, 13:01:08

UMOWA NA ŚCIEŻKI ROWEROWE PODPISANA

W dniu 16 października Burmistrz Miasta Anna Pękała oraz Stanisław Kośmider przedstawiciel firmy F.H.U. ”Kośmider” z Rabki Zdroju podpisali umowę na realizację zadania pod nazwą: „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż rzeki Mszanki”. Prace budowlane wg założonego planu rozpoczną się już w tym tygodniu.

 

wto, 15 paź 2019, 11:16:40

EWAKUACJA SZKOŁY - ĆWICZENIA OBRONY CWYILNEJ

W ramach realizacji zadań Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Zespół Placówek Oświatowych ćwiczył ewakuację  z terenu budynku podczas trwania lekcji na wypadek zagrożeń. Ćwiczenia odbyły się dziś tj. we wtorek 15 października - w dwie minuty wszyscy uczniowie opuścili budynek szkoły.

wto, 24 wrz 2019, 11:12:48

DOBIEGAJĄ KOŃCA WARSZTATY

Dobiegają końca warsztaty muzyczne „Mozart kontra Sinatra - Aktywizacja Integracyjna przez Sztukę VIII edycja”, które odbywają się popołudniami na sali Urzędu Miasta. Wypracowane muzycznie utwory to wielka niespodzianka dla wszystkich, którzy pojawią się na finałowym koncercie w niedzielę, 29 września o godz. 17:00 w ramach obchodów święta miasta „Pod skrzydłami anioła”.

 

wto, 13 sie 2019, 11:42:13

MSZANA DOLNA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU ''MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ

W piatek,  9 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała podpisała List Intencyjny dotyczący przystąpienia do współpracy przy realizacji projektu pn. ,,Małopolski Tele Anioł”.
 
 
wto, 6 sie 2019, 13:05:41

MEDAL OD PREZYDENTA I DWIEŚCIE LAT DLA SIOSTRY LUDWIKI

Dom zakonny Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi na ulicy Leśnej w poniedziałek, 5 sierpnia przeżywał prawdziwe oblężenie gości.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2019

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/ira-na-scenie.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-07-24/ira-na-scenie.html