Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Drugi raz do Mszany na „Wypad w plener”

To już druga taka akcja promocyjna, której zwieńczeniem jest powstanie programu pokazującego najciekawsze turystyczne atrakcje w naszym mieście. Zdjęcia trwały cały dzień, ekipa kręciła materiał pierwszego czerwca. Od samego rana wszyscy zaangażowani w projekt ruszyli na Grunwald. Głównym pomysłem scenariuszowym było pokazanie dostępności naszego miasta dla rodzin z dziećmi, dlatego też ma tytuł Spacerem po Mszanie Dolnej. Ścieżka spacerowa na górę Grunwald również została wybrana z tą myślą.  Niedługa trasa, około 15 minutowa, którą może pokonać każdy prowadzi nas spod Urzędu Miasta na wzgórze, skąd rozciąga się piękna panorama naszego miasta. Co jeszcze wybraliśmy do tegorocznego programu? Skupiliśmy się na kościele Św. Michała Archanioła, gdyż w  tym roku obchodzić będziemy 10-lecie od momentu nadania miastu Patrona w postaci Św. Michała Archanioła. Co jeszcze? Zobaczycie Państwo sami, gotowy materiał będzie można obejrzeć już w najbliższy czwartek, tj. 13 czerwca o godz. 17:40 o raz w piątek 14 czerwca o godz. 8:00 i 18:00 oraz sobotę 15 czerwca o godz.10:05.
 
Po emisji program będzie można obejrzeć na naszej stronie. 
 
Serdecznie podziękowania za pomoc w realizacji programu dla: 
  • Księdza Jerzego Raźnego Proboszcza Parafii p.w. Św. Michała Archanioła, 
  • Piotra Armatysa – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, 
  • Pani Marii Wąchale-Skindzier z Muzeum Krakowa
  • Pana Marka Panka, 
  • Radka Rusnarczyka,
  • Pana Kazimierza Ficzkowskiego
  • Wiesława Popiołka z Ochotniczej Straży Pożarnej


KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-06-12/drugi-raz-do-mszany-na-wypad-w-plener.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-06-12/drugi-raz-do-mszany-na-wypad-w-plener.html