Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 22.10.2018r. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Zdążyć przed zimą – inwestycje na terenie Miasta.  

 

Loading ....

Na terenie miasta finalizują się inwestycje rozpoczęte pod koniec wakacji i wczesną jesienią. Zakończył się pierwszy etap budowy ul. Popiełuszki, część ulicy od strony kościoła ma chodnik wzdłuż granicy z kościołem pw. Bożego Miłosierdzia. Do osiedla Krakowska prowadzi już asfalt. Koszt około 200 000 zł.

 

Loading ....

Kanalizacja przy ul. Spadochroniarzy. Zakończyła się budowa kanału głównego wraz z przepompownią ścieków i przejściem pod dnem rzeki Mszanki. Trwają prace związane z podłączaniem gospodarstw domowych. Koszt inwestycji to ponad 1 225 000 zł.

 

Loading ....

Droga na ul. Leśnej również zyskała nowy wygląd. W ramach dofinansowania w wysokości 100 000 zł z promesy (usuwanie klęsk powodziowych) udało się wyremontować odcinek drogi. Całkowity koszt to 189 277 zł.

 

Loading ....

Na ul. Słomka mamy już ułożony kawałek chodnika od granicy z Kasiną Wielką. Prace są już na dość zaawansowanym etapie, czekamy z niecierpliwością na kolejne. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyznaczyła ostatni dzień miesiąca listopada na koniec prac. Wykonawców wprawdzie trzyma ten termin, ale finał chodnika może mieć miejsce na przełomie roku.

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 632.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/zdazyc-przed-zima-inwestycje-na-terenie-miasta-2017.html