Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.04.2019r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego 

 

Starostwo Powiatowe w Limanowej zachęca do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu. Powiat limanowski podjął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2019-2025. Jednym z pierwszych etapów merytorycznych prac nad tym dokumentem jest rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Temu służy ankieta.

 

Moderatorem całego procesu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji z Krakowa. Prace polegać będą na identyfikacji celów i zadań, mających zapewnić długofalowy rozwój społeczno-gospodarczy oraz realizację aspiracji wspólnoty lokalnej całego powiatu limanowskiego.

 

Aby cele i zadania Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego na lata 2019-2025 były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców, zorganizowane zostało niniejsze badanie ankietowe, dotyczące warunków życia i jakości usług publicznych w powiecie.

 

- Ankieta pozwoli władzom samorządowym poznać poglądy i opinie mieszkańców. Podkreślamy, że jest ona całkowicie anonimowa – Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób wypełniona przez Państwa ankieta nie będzie publicznie udostępniana. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzymy, że pytania w niej zawarte okażą się dla Państwa interesujące – informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej.

 

 

Ankieta dostępna tutaj.

 

 

 

Tekst przeczytany: 409.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/zaproszenie-do-wypelnienia-ankiety-dotyczacej-strategii-rozwoju-powiatu-limanowskiego.html