Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016
 Zakręci się koło na 25 finał 
 
 
Już zostało niewiele czasu by 15 stycznia odpalić rakietę, na którą wszyscy w Mszanie Dolnej czekają z wielką niecierpliwością. Tym razem trzecia niedziela stycznia będzie tą najgorętszą  w roku. Na ten 25  finał zakręci się młyńskie koło - to motyw przewodni finału w 2017 roku.
 
Loading ....
 
Być może ciężko w to uwierzyć, ale to już ćwierćwiecze! Tyle już za nami finałów, a wydaje się, że w Mszanie Orkiestra gra od zawsze. Zaczyna się robić gorąco, odliczamy już dni do finału i nie możemy się doczekać. Na ten jeden dzień czeka się cały rok. Działamy z ogromną mocą naszych wolontariuszy i to dzięki nim bijemy rekordy zbiórek w okolicy.
 
Loading ....
 
Sztab zaczął działać ze zwiększoną parą w październiku przyjmując zdjęcia i ankiety. Na ten moment mamy zarejestrowanych 278 wolontariuszy, którzy podczas 25 finału będą kwestować na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
 
Loading ....
 
Jednym słowem Orkiestra gra znowu dla dzieci i seniorów. Jak co roku, grać będziemy głośno w Mszanie Dolnej i całej okolicy. Poza kwestą uliczną zapraszamy gorąco do odwiedzenia w tym dniu sztabu. Od samego poranka czekać będą liczne atrakcje, niektóre zostają niezmiennie stałym punktem programu, jak bieg "Policz się z cukrzycą" - w tym roku to już 11 edycja ogólnopolska, wieczorne koncerty, licytacja, światełko do nieba.
 
Loading ....
 
Będziemy na pewno objadać się ciastami – już teraz wszystkim cieknie ślinka czekając na czwarty "Konkurs na najlepsze ciacho w mieście" i nie zabraknie naszego przyjaciela – mistrza Kuby Kasińskiego. Oj, będzie smakowicie. Największa niespodzianka przygotowana jest się dla najmłodszych – możemy zdradzić tyle – szykujcie się na wielki bal!
 
Loading ....
 
 


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1108.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/zakreci-sie-kolo-na-25-final.html