Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 XXIV Sesja Rady Miasta 


W dniu 18 października br. odbyła się kolejna sesja Rady Miasta Mszana Dolna. Posiedzenie rozpoczęło się od złożenia gratulacji Panu Piotrowi Armatysowi za zdobycie kolejnego medalu w wędkarstwie muchowym. W Słupsku 9 października 2016 roku zakończyły się Mistrzostwa Europy, na których Pan Piotr zdobył indywidualnie brązowy medal, a wraz z drużyną złoty medal Mistrzostw Europy w wędkarstwie muchowym. Gratulacje w imieniu Rady Miasta złożyła Pani Przewodnicząca Rady, a Burmistrz Miasta podarował mistrzowi symboliczną złotą rybkę.


Loading ....

Na zakończenie sesji głos zabrała Pani Agnieszka Wachowska Zastępca Dyrektora GDDKiA ds. Zarządzania Drogami i Mostami w Krakowie, która poinformowała o zakończeniu budowy chodnika wzdłuż ul. Zakopiańskiej w Mszanie Dolnej. Jak przekazał obecny również na posiedzeniu Rady Kierownik Rejonu w Nowym Sączu Pan Tadeusz Pytko w bieżącym roku wykonano ostatni odcinek chodnika o długości 1,5 km za kwotę blisko 1,5 ml zł.

 

Loading ....

Pani Dyrektor podziękowała Burmistrzowi Miasta za dobrą współpracę i zaangażowanie oraz poinformowała, że starania Burmistrza Miasta o budowę chodnika przy ul. Słomka zakończyły się powodzeniem i w roku przyszłym rozpocznie się budowa tego równie ważnego dla mieszkańców odcinka chodnika. Burmistrz Miasta i Przewodnicząca Rady złożyli podziękowania zarówno Pani Dyrektor jak i Kierownikowi Rejonu GDDKiA oraz nieobecnemu na posiedzeniu Rady Panu Wiesławowi Jańczykowi posłowi ziemi limanowskiej.

 

Loading ....

Jak przekazał Burmistrz Miasta Pan poseł Wiesław Janczyk pomógł w pozyskaniu dotacji w wysokości ponad 1 mln zł. na realizację tej inwestycji. Po sesji Rady wszyscy obecni udali się na ul. Zakopiańską podziwiać wykonany chodnik wraz ze zjazdami i nową zatoką przystankową.
 

 

Loading ....

 

 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 1210.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/xxiv-sesja-rady-miasta.html