Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 18.11.2018r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 Wystawa za wystawą

 

Loading ....

 

Nasza Biblioteka nieustannie zaprasza na organizowane przez siebie wystawy. Odpowiednio przygotowana i odremontowana sala wystawowa aż się o to prosi. Jesienią w ramach podsumowania wystawy “Na szlaku kapliczek przydrożnych i krzyży Beskidu Śląskiego” z młodzieżą szkolną oraz Klubem Seniora spotkał się autor prac Jerzy Hac. Kolejną wystawą, którą obecnie możemy podziwiać to wystawa malarstwa Józefy Potaczek p.n. "Obrazy...Obrazy...".

 

Loading ....

Autorka działa w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Mszanie Dolnej. Jest to jej druga, indywidualna wystawa w Miejskiej Bibliotece. Większość prezentowanych prac to wspaniałe, zachwycające pejzaże wykonane techniką olejną. Wsród pozostałych prac, które przyciągają uwagę oglądających są m.in. obrazy o tematyce religijnej i martwa natura. Artystka maluje także na zamówienie. Upiększa swoimi pracami ściany pokoi dziecięcych, przedszkolnych, bibliotek. Z wielką przyjemnością zachęcamy do obejrzenia nowych, wyjątkowych prac.

 

Loading ....

Na  drugą połowę grudnia zaplanowana jest wystawa metaloplastyki autorstwa Aleksandra Zubka oraz wystawa bożonarodzeniowych stroików i świątecznych dekoracji. Będzie to efekt ogłoszonego przez Bibliotekę konkursu na najładniejszy stroik. Wizyta może być przydatna przy uzupełnianiu listy prezentów od Św. Mikołaja, szczególnie, że na pewno spotkamy tam unikatową biżuterię,  witrażowe anioły, piękne kamienie zaklęte w nietypowej formie. Natomiast obejrzenie wystawy stroików może być inspiracją na świąteczne dekoracje w naszych domach. Serdecznie zapraszamy!
 

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1238.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/wystawa-za-wystawa.html