Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

Wyniki trzeciego naboru wniosków LGD 

 

Przedsiębiorcy z obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska w dniach od 23 maja do 5 czerwca mogli składać wnioski o przyznanie pomocy na operacje z zakresu Rozwijanie  działalności gospodarczej w ramach naboru 3/2017 organizowanego przez LGD. Do Biura LGD w tym czasie wpłynęło 14 wniosków na kwotę wnioskowanego wsparcia w wysokości 2.522.369,28 zł. Rada LGD po ocenie zgodności z LSR, PROW oraz lokalnymi kryteriami wyboru wybrała do finansowania 12 wniosków (2 wnioski zostały wycofane) jednak tylko 8 z nich zmieściło się w limicie środków ogłoszonym w tym naborze tj. kwocie 1.300.000 zł. Pozostałe wnioski znajdują się na liście rezerwowej. Wnioski zostały przekazane do dalszej oceny do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie.

 

Lista operacji ocenionych zgodnie z LSR i PROW oraz wybranych do finansowania w ramach naboru 3/2017 zamieszczona jest na stronie www.lgd.mszana.pl

 

Przypominamy, że kolejny nabór w ramach tego działania planowany jest jeszcze pod koniec tego roku.

 

Działanie skierowane jest do przedsiębiorców działających na obszarze LGD tj. Gmin: Mszana Dolna i Niedźwiedź oraz Miasta Mszana Dolna. Można będzie ubiegać się o dofinansowanie na różnego rodzaju zakupy (maszyn, sprzętów, urządzeń, wyposażenia) czy roboty budowlane w wysokości nie więcej niż 300.000 zł tj. 70% kosztów kwalifikowanych na jednego wnioskodawcę.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.lgd.mszana.pl lub w Biurze LGD.

 


Zapraszamy na bezpłatne doradztwo w zakresie przygotowywania wniosków i dokumentacji projektowej do biura LGD znajdującego się w Mszanie Dolna ul. Orkana 1 (przy światłach).  
 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 852.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/wyniki-trzeciego-naboru-wnioskow-lgd.html