Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Wielkie Święto Rodziny  

 

 

Loading ....

1 czerwca w Dniu Dziecka w Miejskim Przedszkolu nr 2 odbył się Dzień Rodziny. Przygotowania do święta trwały długo – próby, dekoracje, upominki dla rodziców, wspólna zabawa - wszystko trzeba było bardzo dokładnie zaplanować!

 

Loading ....

Ale warto było się starać ponieważ te radosne chwile pełne śmiechu i wspólnej zabawy na długo pozostaną w naszej pamięci. Największe obawy sprawiała  dość kapryśna ostatnio pogoda - ale szybko okazało się, że nasze pociechy ze słońcem są za pan brat i błysnęło ono zza chmurek swoimi promykami.

 

Loading ....

Planowo o godzinie 14.00 mogliśmy wraz z „maluszkami” i „starszakami” przedstawić rodzicom i zaproszonym gościom część artystyczną. Były wiersze, piękne piosenki, mini forma teatralna. Nie zabrakło również tańców w wykonaniu Krasnali oraz Dzielnych Zuchów. A wszystko to dla kochanych rodziców.

 

Loading ....

Po występach dzieci - rozpoczęła się wspólna zabawa. Atrakcji było sporo. Rada Rodziców – zaprosiła na tę uroczystość zaprzyjaźnionych animatorów zabawy. Były zabawy taneczne, integracyjne, gry zręcznościowe a także zabawy z elementem rywalizacji m.in. piłka w kole, wyścigi w workach, dmuchanie balonów, wyścig z pomidorkami czy przeciąganie liny.

 

Loading ....

Wielką atrakcją było malowanie twarzy. Każde dziecko mogło dzięki temu zamienić się w swoją ulubioną bajkową postać. W czasie tych wspaniałych zabawy panie z obsługi i rodzice zadbali o to aby brzuszki naszych milusińskich i zaproszonych gości nie były puste – oprócz słodkości były pyszne kiełbaski z grilla oraz cieszący się największą popularnością popcorn.

 

Loading ....

Spotkania pod hasłem "Dzień Rodziny" - na stałe zostało już wpisane w życie naszego przedszkola. To doskonała okazja, aby dzieci zaprezentowały swoje uzdolnienia, rodzice natomiast mają doskonałą okazję bliżej się poznać i zintegrować! W przemiłej atmosferze minął dzień, a deszcz cierpliwie poczekał, kropić zaczęło gdy uroczystość miała się ku końcowi. Do zobaczenia za rok - zapewne będzie wiele atrakcji i doskonałej zabawy!
 

 

Loading ....

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1348.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/wielkie-swieto-rodziny.html