Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 19.11.2018r. Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

W sobotnie popołudnie, 24 sierpnia tłum oblegał nowo otwartą galerię przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 39. Zaproszeni goście to przede wszystkim rodzina, przyjaciele i najbliżsi znajomi Michała Liszki. Nie zabrakło również uczniów, którzy w pracowni Michała poznają tajniki sztuk plastycznych. Michał znany jest z tego, że jak coś postanowi to zorganizuje i tym sposobem jego uczniowie, młodzi adepci sztuki mieli okazję zaprezentować się z kilkoma wystawami swoich prac w Krakowie m.in. w Bonarce, w Mszanie “wyszli na miasto” z instalacją przedstawiającą siedem grzechów głównych.

 

Loading ....

Prężnie działająca pracownia, organizacja międzynarodowych spotkań artystów i w tym wszystkim jeszcze znalazł się czas by przygotować miejsce na galerię nie wspominając o obrazach z cyklu “Po-Widoki”, które wisiały na ścianach. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych równie udanych wernisaży. Wiemy, że już niedługo będą mieli okazję zaprezentować się tam zagraniczni artyści. Zapraszamy więc do odwiedzania kolejnego artystycznego adresu na mapie miasta.

 

Loading ....

Galeria mogła powstać dzięki Mecenasom Sztuki takim jak firmy Gracja, Markam, Joniec oraz Bogmar. Dzięki współpracy z tymi firmami w galerii będzie można oglądać co miesiąc innego artystę. Patronat medialny nad galerią objęło radio RDN Nowy Sącz.

 

Loading ....

 

fot. M. Pękała, W. Pękała  

 


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1648.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/widoki-na-sztuke.html