Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.10.2018r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013
Loading ....

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich ojców na organizowane w Rabce warsztaty na temat efektywnego ojcostwa. Dwudniowe spotkanie organizowane jest przez Fundację im. Św. Metodego i Cyryla, która prowadzi portal Tato.net. Warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego kobiety dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami. Organizatorzy przekonują, że warto zainwestować w swoje ojcostwo, podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak: utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa, rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa, wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju, stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty, zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców, a żona wraz z innymi kobietami przyjrzy się bliżej różnym formom wspierania i odkrywania ojcostwa.

 

Loading ....

 

Zapraszamy do Rabki Zdrój

 

Miejsce: English Point Centrum Językowe, ul. Roztoki 9

 

Zajęcia w godzinach:

 

1 dzień – piątek, 6.12.2013, w godz. 18.00–21.00, sesja dla ojców i matek poświęcona wyzwaniom ojcowstwa oraz praca w małych grupach na temat: „Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem?"

 

2 dzień – sobota, 7.12.2013, w godz. 9.00–18.00, sesja dla ojców

 

Warsztaty prowadzi licencjonowany trener Tato.net

 

Kontakt do organizatora lokalnego: Tomasz Petrycki,   tel. 509 50 17 06

 

Koszt ponoszony przez uczestnika: 70 zł

 

Całkowita wartość uczestnictwa w warsztacie wynosi 200 zł ( 15 godzin warsztatu, materiały edukacyjne, przerwy kawowe). Zajęcia są dofinansowane przez Fundację im. Św. Cyryla i Metodego dzięki dotacji MPiPS w ramach programu ASOS.

 

Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu formularza na stronie internetowej warsztatów oraz dokonania wpłaty w wysokości 70 zł.

 

Szczegóły: www.tato.net

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1125.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/tato-jedz-do-rabki.html