Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Targi staroci - w sezonie co sobotę 

 

 

Loading ....

Pierwszy zorganizowany targ staroci cieszył się dużym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy przez czas wakacji spróbować organizować takie wydarzenia co tydzień. Na start pojawiły się trzy stoiska z przepięknymi bibelotami, były stare książki, czasopisma i pocztówki, regionalne pamiątki, stoisko gdzie najwięcej czasu spędzili mężczyźni oglądając różne rodzaje broni i narzędzi. Licząc na cenne łowy panie pojawiły się wokół stoisk, gdzie królowała odzież i niepowtarzalna biżuteria.

 

 

Loading ....

Zgodnie z zapowiedzią ceramika wyszła z szafy – prace z warsztatów prowadzonych przez panią Marię Adamczyk w Miejskim Ośrodku Kultury przepięknie się prezentowały budząc zachwyt.  Nawet radni dali przykład i tak Bogdan Surówka miał swoje stoisko a gąsienicowy pojazd Janusza Matogi zainteresował nie tylko najmłodszych, byli tacy, którzy już sięgali po portfel z nadzieją, że jest na sprzedaż... Co czeka nas w tym tygodniu?    Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

 

 

 

Telewizja internetowa tv28 przygotowała reportaż jak po miesiącu funkcjonuje mszański targ staroci - OBEJRZYJ TUTAJ 

 

 

W dwie ostatnie soboty sierpnia (22 sierpnia i 28 sierpnia) przy okazji Targu staroci zapraszamy wszystkich chętnych na Kiermasz książek i podręczników szkolnych

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 2211.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/targi-staroci-obejrzyj-reportaz.html