Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Tanecznie i plastycznie - już po feriach...  

 

 

Loading ....

Kiedy po zorganizowanych dwóch koncertach w Miejskim Ośrodku Kultury instrumentaliści "odpoczywali", na aktywne spędzenie ferii zostali zostali zaproszeni wszyscy, którzy mieli ochotę sprawdzić się w tańcu. Bezpłatne zajęcia prowadził przez dwa dni instruktor tańca towarzyskiego Paweł Szczęśniak - nie zabrakło chętnych, sala szybko się zapełniła.  Pojawiło się kilka nowych twarzy, bo jak to w czasie wolnym od nauki, zawsze ktoś przyjedzie w odwiedziny i na zajęcia raźniej przyjść w większym gronie. Tańce, hulańce, podstawy kroków i różne układy zostały rozpracowane – nudno nie było!

 

Loading ....


To samo może potwierdzić Pani Róża – opiekunka osiedlowej świetlicy na ulicy Krakowskiej. Tam na wspólnych zajęciach dzieciaki dosłownie rozszalały się w przetwórstwie. Plastyczny recykling potwierdził zasadę: zamiast wyrzucić, zastanów się co jeszcze możesz z tego zrobić. I tym sposobem ze starych gazet i papierowych ręczników zostały wykonane przepiękne bukiety kwiatów, z tekturowych rolek po papierze toaletowym zostały wykonane egzotyczne zwierzęta, a zabytkowe budowle i fortece to precyzyjne dzieła stworzone z pestek wiśni.

 

Loading ....

Jednym słowem, kto chciał nie nudził się w ferie. Teraz odpoczywa już w naszej okolicy ostatnia "tura" szkolnej młodzieży z województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.  Uczniowie z Małopolski od dwóch tygodni uczęszczają do szkoły. Ferie? To już minęło – kiedy wakacje...?


Loading ....
 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1031.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/tanecznie-i-plastycznie-juz-po-feriach.html