Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Tańczą, grają i śpiewają - wszystko w MOKu  

 

 

Loading ....

Za nami dwa intensywne weekendy w Miejskim Ośrodku Kultury – na dwóch koncertach oraz jednym pokazie zaprezentowały się grupy muzyczne działające przy MOK, wszyscy instrumentaliści oraz dzieci z grup tanecznych.

 

Loading ....

Pierwsi, którzy na scenie pojawili się 22 stycznia  z repertuarem kolęd i pastorałek to Żeński Chór Kameralny MOK Mszana Dolna oraz Grupa Śpiewacza Mszanicanki. Gościnnie wystapił Chór Męski im. Ks. J. Hajduka. Natomiast tuż przed feriami mocno zapełniła się sala w sobotnie popołudnie.

 

Loading ....

Zaplanowany na 28 stycznia występ grup tanecznych przyciągnął całe rodziny pragnące obejrzeć swoje pociechy po semestrze intensywnych zajęć. Na scenie zaprezentowały się grupy taneczne, które na codzień  ćwiczą w MOKu - najmłodsi uczestnicy zajęć - przedszkolaki pana Kuby, dwie grupy tańca nowoczesnego pana Tomka oraz grupa tańca towarzyskiego, którą prowadzi pan Paweł.

 

Loading ....

Rytmiczne rock’and‘rolle, kankany czego tam nie było! Po każdym występie burzą oklasków nagradzani byli nasi mali tancerze. Gratulacjom i zachwytom nie było końca. Nagrodą za ciężką pracę jest zasłużony zimowy wypoczynek, a potem powrót na zajęcia.

 

Loading ....

Niedzielny koncert, 29 stycznia również zakończył pierwszy semestr zajęć w MOK. Były to dwie intensywne godziny zapełnione muzyką i śpiewem uczestników warsztatów muzycznych i wokalnych.

 

Loading ....

Zabrzmiały kolędy i pastorałki, piosenki około świąteczne w wykonaniu akordeonistów, pianistów i pianistek, skrzypaczek, gitarzystek i gitarzystów oraz wokalistek.

 

Loading ....

Gratulujemy wszystkim występującym, a szczególnie tym, dla których był to pierwszy występ na scenie i dodatkowo walczyli z tremą. Wszystkim  dzieciom i młodzieży oraz instruktorom życzymy udanych ferii zimowych.

 

Loading ....

 

Więcej zdjęć na:
facebook‘u Miejskiego Ośrodka Kultury

Red.

foto MOK

 

 

Tekst przeczytany: 762.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/tancza-graja-i-spiewaja-wszystko-w-moku.html