Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Sukces ''Leśnej'' na ogólopolskiej olimpiadzie  

 

Uczniowie klasy II a Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół nr w Mszanie Dolnej Mateusz Surówka i Agnieszka Wójcik wzięli udział w etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w Białymstoku. Agnieszka uzyskał tytuł laureatki, a Mateusz finalisty etapu centralnego.

 

Loading ....

 

Finał olimpiady połączony był z II Kongresem COPTIOSH, podczas którego ogłoszono ogólnopolski ranking szkół ponadgimnazjalnych w olimpiadach społeczno-prawnych za rok szkolny 2013/2014. Ranking uwzględnia olimpiady przedmiotowe i interdyscyplinarne z WOS-u i prawa. Nasza szkoła zajęła VIII miejsce w kraju, znajdując się w gronie najlepszych szkół z Polski.

 

Loading ....

 

I miejsce zajęło IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku, II miejsce - V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, a podium uzupełniło Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Jednocześnie „Leśna” zanotowała największy awans w rankingu ze wszystkich szkół w Polsce. Sukces ten pod czujnym okiem mgr Haliny Mazur wypracowali: Agnieszka Wójcik, Mateusz Surówka i Piotr Murzyn. Serdecznie gratulujemy!
 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1042.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/sukces-lesnej-na-ogolopolskiej-olimpiadzie.html