Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych  

 

 

W dniu 8 stycznia 2015 r. Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z obszaru pomocy społecznej (Uchwała nr 7/15 Zarządu Województwa Małopolskiego z dnia 8.01.2015r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2015r. zadań publicznych Województwa Małopolskiego z obszaru pomocy społecznej, w zakresie wspierania funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych).
W ramach konkursu przewiduje się realizację zadań polegających na wspieraniu funkcjonowania społecznego osób starszych, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu osób starszych, rozwoju ustawicznego kształcenia osób starszych, w tym UTW. Na powyższe zadania w projekcie budżetu Województwa Małopolskiego na rok 2015 przeznaczono środki do kwoty ogółem 500 000 zł. Pod wskazanym linkiem - http://bip.malopolska.pl/ropswkrakowie/Article/get/id,1008880.html znajdą Państwo szczegółowe informacje dot. konkursu (regulamin, formularz wniosku, wzory umów itp.).
W związku z powyższym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta ds. Społecznych organizuje spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych nt. otwartego konkursu ofert z w/w obszaru. Podczas spotkania przedstawione zostaną zarówno informacje dotyczące zasad organizacji konkursu, jak i wyjaśnione wątpliwości pojawiające się w trakcie przebiegu procedur konkursowych.
Spotkanie obędzie się 22 stycznia br. (czwartek) o godz. 10.00 w Sali Reprezentacyjnej Sądeckiego Ratusza (ul. Rynek 1). Uprzejmie prosimy o upowszechnienie informacji o spotkaniu w Państwa gminie oraz o potwierdzenie udziału w spotkaniu osób zainteresowanych do dnia 19 stycznia br. na adres mailowy jbryniak@nowysacz.pl lub pod numerem telefonu /18/ 449 06 88.
W razie ewentualnych wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Zespołem Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Społecznych pod numerem tel. /18/ 449 06 88.Justyna Bryniak

Zespół Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Społecznych

Urząd Miasta Nowego Sącza

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 1041.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/spotkanie-informacyjne-dla-organizacji-pozarzadowych.html