Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Sesja z awansami i nagrodą   

 

Podczas XLVII sesji Rady Miasta dwie nauczycielki odebrały z rąk Burmistrz Józefa Kowalczyka awanse na stopień nauczyciela mianowanego. Egzamin na stopień nauczyciela mianowanego zdały już 20 sierpnia, natomiast uroczyście odebrały akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego 30 sierpnia.

 

Loading ....

Obie panie pracują w Szkole Podstawowej nr 1: Magdalena Nawieśniak jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, Edyta Wojtyczka jest nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne i rewalidacyjno-wychowawcze z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną. Burmistrz życzył nauczycielkom sukcesów w pracy zawodowej.

 

Loading ....

To była również miła chwila dla Faustyny Kaletki – Zastępcy Kierownika USC w Mszanie Dolnej. Została ona doceniona nagrodą od Burmistrza Miasta za pracę związaną z odszukaniem aktu urodzenia Józefa Kowalczyka – wojennego weterana z Australii.

 

Loading ....

Po przeszło dwóch lat od wymiany pierwszej korespondencji i potwierdzeniu danych pan Józef i pani Faustyna spotkali się w końcu Mszanie Dolnej w lipcu, o czym pisaliśmy na naszej stronie internetowej.

Niedawno pan Józef odebrał z rąk Wojewody Piotra Ćwika potwierdzenie polskiego obywatelstwa, więc dojdzie do kolejnego spotkania – pan Józef ma życzenie wyrobić sobie nowy dowód osobisty, koniecznie w naszym urzędzie…

 

 

 

Tekst przeczytany: 786.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/sesja-z-awansami-i-nagroda.html