Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

  Radość śpiewania  

 

 

Loading ....

W minioną niedzielę, 17 maja, msza św. o godz. 15:00 miała specjalną muzyczną oprawę gospel. Wszystko to związane było z zakończeniem warsztatów, które od lutego miały miejsce w Mszanie Dolnej. Podczas mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewali przygotowane utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi. Dyrygowała prowadząca zajęcia Natalia Kwiatkowska, akompaniował im Krzysztof Pietras. Organizatorami warsztatów był Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej, Parafia św. Michała Archanioła i krakowski Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej Bluesroads.

 

Loading ....


Warsztaty gospel odbywały się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży a wszyscy uczestnicy szkolili śpiew na jednodniowych intensywnych spotkaniach. By popracować nad swoim głosem, udoskonalić to i owo, poprawić emisję – wszyscy oni mogli skorzystać z ogromnego doświadczenia Natalii Kwiatkowskiej - absolwentki Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, uznawanej za jedną z najwybitniejszych, współczesnych, polskich wokalistek bluesowych.

 

Loading ....

Druga msza, w której wezmą udział uczestnicy warsztatów odbędzie się 24 maja w Krakowie w ramach VI edycji Festiwalu Bluesroads - msza rozpoczyna się o godzinie 13:00 i odbywać się będzie w Kościele Przemienienia Pańskiego (ul. Pijarska 2) w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Loading ....

 

Zapraszamy również wszystkich chętnych do śpiewu w chórze MOK w środy o 18:00.

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1435.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/radosc-spiewania.html