Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 26.04.2019r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 PTTK w czasie wakacji... 

 

 

Loading ....

Lipiec, pierwszy miesiąc wakacji był bogaty w wycieczki. Mszańskie Koło Terenowe PTTK miało zaplanowane dwie, jedna w ramach "Spotkań w górach" wyznaczona była na Kudłoniu, druga, autokarowa zachęcała do zdobycia Romanki w Beskidzie Żywieckim, a dodatkowo jeszcze tradycyjnie w ostatnią niedzielę lipca na Luboniu odprawiana jest dziękczynna msza za uratowanie schroniska.

 

Loading ....

I choć wakacje to czas urlopów, wyjazdów i odwiedzin zawsze na wycieczkach do zdjęć pozuje grupa ponad 30 osobowa. Nie straszne są często zniechęcające prognozy, wysokie temperatury i upały, a często przy tym gwałtowne burze nie działają na naszych turystów. W najbliższym czasie, może w bardziej kameralnym gronie, czeka Luboń Wielki do zdobycia – to najbliższa niedziela, 9 sierpnia.

 

Loading ....

Będzie to ostatni szczyt w naszym jedenastym sezonie przed finałowym Turbaczem we wrześniu, gdzie wyznaczone jest spotkanie podsumowujące. Jeszcze końcem wakacji czekają na Bieszczady, zawsze z piękną pogodą witają i goszczą podczas dwudniwej wizyty wycieczkę z Mszany. Czy wszyscy mają już plany na sierpień? Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

 

Loading ....

 

 

Red.

fot. M. Król, J. Piekarczyk, J. Stożek

 

Tekst przeczytany: 1070.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/pttk-w-czasie-wakacji.html