Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 21.03.2019r. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 PRZEDSZKOLACZKI DZIĘKUJĄ  

 

 

Loading ....

O najmłodszych obywatelach miasta nie zapomniał magistrat. Z początkiem nowego roku kalendarzowego sale na piętrze Miejskiego Przedszkola nr 2 w Mszanie Dolnej przeszły prawdziwą metamorfozę! Dzięki inicjatywie Urzędu Miasta Mszana Dolna ściany przybrały kolorowy wygląd. Na nich pojawiły się ilustracje z wierszy i bajek patronki przedszkola Janiny Porazińskiej.

 

Loading ....

Dodatkowym atutem jest kolorystycznie dobrana wykładzina dywanowa na sali oraz dywaniki na korytarzu i leżaczkach. Nie sposób pominąć hojności Rodziców, dzięki którym na sali pojawiły się nowe tablice korkowe, mebelki do kącika lalek i ogrodu przedszkolnego, a także kolorowe lampy. Grono szczególnie zaangażowanych Rodziców skromnie mówi ,,to dla dzieci”, ale inicjatywie należy się wielkie uznanie. [Lista darczyńców]

 

Loading ....

Szczególnymi sponsorami są: BLACHOTRAPEZ -duży upust na materiały do zmiany pokrycia dachowego przedszkola oraz S.C. BOGMAR Mariusz Grzyb Katarzyna Grzyb, który nieodpłatnie wykonał i zamontował okienka do pomieszczeń gospodarczych.

Przedszkolne otoczenie dzieci ciągle jeszcze pięknieje, co naszych wychowanków cieszy.

SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY !
 

 

Loading ....

 

 

 

MP Nr 2

 

Tekst przeczytany: 1311.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/przedszkolaczki-dziekuja.html