Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Piknik z ''atrakcjami'' prosto z nieba   

 

 

Loading ....

Na tyle na ile pozwoliła pogoda odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Z powodu burzy i ulewy, która przeszła w połowie naszego pikniku, nie odbyły się warsztaty Drużyny Mistrzów oraz finał III Mini Talent Show, na te wydarzenia zapraszamy w niedzielę 5 czerwca do sali Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

Loading ....

Ale zanim pogoda trochę pokrzyżowała nam plany to się działo... Bajkowo przebrane wolontariuszki i wolontariusze z ZSTI i nie tylko, przeprowadzali gry i zabawy dla najmłodszych i tych trochę starszych. Niestety ze względu na pogodę swoich konkurencji nie przeprowadzili do końca wolontariusze, jak i wędkarze z Koła Wędkarskie Mszanka.

 

Loading ....

Dmuchane zjeżdżalnie i skakanki, trampolina dostępne były dla wszystkich, którzy mieli na to ochotę. Zawsze dużym oblężeniem cieszy się ścianka wspinaczkowa i most tyrolski i nie inaczej było w tym roku. Podobnie jest z malowaniem twarzy – to chyba najbardziej oblegane stanowisko.

 

Loading ....

Pojawił się również oczekiwany wóz strażacki, były pytania czy się pojawią i nie zawiedli. Tylko zamiast chłodzącej kurtyny wodnej strażaków, polało się z nieba. Nie stracili ci, którzy zjawili się po burzy w Parku Miejskim, na nowo zostały uruchomione dmuchańce i trampolina, pojawiła się również animatorka, która skręcała dla wszystkich różne kształty z baloników.

 

Loading ....

Cała imprezę wspierała swoją obecnością Agroturystyka Oberwanka, którzy nie tylko karmili, ale również udostępniali do przejażdżki akumulatorowe samochody i motory.

 

Loading ....


Dziękujemy wszystkim za pomoc !!!

 

Loading ....


Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z ZSTI i tych nieplanowanych - Dziękujemy !!!

 

Loading ....


Piknik Rodzinny odbył się w ramach realizacji Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Loading ....

 

Jeszcze taka mała informacja organizacyjna:


Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury po odbiór nagród w konkurencjach:

  • łowienie rybek dzieci do lat 5: 1 miejsce Piotr Wójciak oraz Kamil Karpierz, 2 miejsce Oliwia Lupa, 3 miejsce Piotr Marciński
  • slalom biegowy z klas 1-3: 1 miejsce Grzegorz Kolbiarz oraz Kamil Niedośpiał, 2 miejsce Jakub Surma, 3 miejsce – Mateusz Woźnicki
  • tor przeszkód z taczkami dla przedszkolaków – 1 miejsce Adaś Lekki, 2 miejsce – Krzyś Kolbiarz, 3 miejsce Dominika Popławska.

 


Nie zdążyliśmy wręczyć tych nagród, a konkurencje były rozegrane. Przepraszamy.

 

Loading ....


 

 

red. i foto MOK

 

Tekst przeczytany: 1126.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/piknik-z-atrakcjami-prosto-z-nieba.html