Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Piknik w parku   

 

 

Loading ....

Park Miejski po raz kolejny wypełnił się po brzegi z okazji Dnia Dziecka. Miejski Ośrodek Kultury zaprosił do wspólnego świętowania małe i duże dzieci. Gry i zabawy z nagrodami, konkursy sprawnościowe prowadzone były przez wolontariuszy z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych.

 

Loading ....

Ścianka wspinaczkowa i most tyrolski, a także dmuchane zabawki do skakania i malowanie twarzy. Do tego jeszcze elektryczne autka i motory i skakańce dla najmłodszych. Swoje konkursy przeprowadziło również Koło PZW Mszanka i Biblioteka Miejska w Mszanie Dolnej. A strażacy z OSP Mszana Dolna zapewnili ochłodę tworząc kurtynę wodną i zaprezentowali sprzęt strażacki.

 

Loading ....

Podczas pikniku rozdawane były ulotki profilaktyczne z programu "Postaw na rodzinę - Poznajmy się lepiej". Dodatkowo odbył się zapowiadany  finał II MINI TALENT SHOW Mszana Dolna. Po pierwszych eliminacjach w MOK'u uczestnicy musieli zaprezentować się na scenie w plenerze, gdzie oglądała ich zgromadzona publiczność i to ona wybierała swojego faworyta.

 

Loading ....

W tym roku złoty mikrofon powędrował do Martyny Strączek. Mamy nadzieję, że atrakcji nie brakowało. Ostanie konkursy przeprowadzono, kiedy nad parkiem wisiały już groźne chmury, wróżące deszcz. Na szczęście wszystko udało się tak sprawnie przeprowadzić, że dzieci wracały do domu pełne wrażeń i z nagrodami.

 

Loading ....

 

Red. MOK


 

Więcej zdjęć na:


https://www.facebook.com/pages/Miejski-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Mszanie-Dolnej/568826626521098
 

 

W organizację Pikniku Rodzinnego zaangażowali się:

 

 

  • Urząd Miasta w Mszanie Dolnej
  • Burmistrz i Rada Miasta Mszana Dolna
  • Miejski Ośrodek Kultury
  • Biblioteka Miejska w Mszanie Dolnej
  • OSP Mszana Dolna
  • Koło PZW Mszanka
  • JM Sport
  • "Oberwanka" Łostówka

 


Serdecznie dziękujemy!

 

 

 Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się w parku, to Festiwal Historyczny planowany w pierwszy weekend lipca. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie, a dzięki rycerzom i przygotowywanej wiosce tematycznej  przeniesiemy się w dawne czasy. Festiwal Historyczny odbywać się będzie w parku a towarzyszyć mu będą wydarzenia zaplanowane po sąsiedzku na placu targowym. O szczegółach napiszemy niebawem.
 


 

 

 

 

 

 

.
Tekst przeczytany: 1526.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/piknik-w-parku.html