Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 21.03.2019r. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Piknik Rodzinny z dobrą zabawą    

 

 

Loading ....

W tym roku pogoda szczególnie dopisała i Park Miejski na czas Pikniku wypełnił się po brzegi. Atrakcji było co nie miara i mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie. Gry i zabawy przeprowadzali uczniowie "Leśnej" i "Instalu" działający w Wolontariacie Młodzieżowym: kręgle, turniej piłki nożnej, slalom rowerowy i biegowy oraz przeciąganie liny to tylko niektóre konkurencje.

 

Loading ....

Niekiedy rodzice mogli mieć problem z rozpoznaniem swoich pociech, które odwiedziły stoisko pań od malowania twarzy. Wyszaleć można się było na dmuchańcach i ściance wspinaczkowej, która specjanie na piknik stanęła w parku. Nie lada atrakcją był most tyrolski, którego trasa zjazdu prowadziła wysoko między drzewami prawie przez całą szerokość parku.

 

Loading ....

Dużą popularnością cieszył wóz strażacki OSP Mszana Dolna. Można było wejść do środka, założyć maskę, kask, odpalić syrenę i pokręcić kierownicą udając wyjazd na akcję. Druhowie co jakiś czas organizowali kurtynę wodną, w której można się było schłodzić.

 

Loading ....
Loading ....

Tradycyjnie do organizacji zabaw włączyła się Biblioteka Miejska i Koło Wędkarskie "Mszanka". Panie z biblioteki zorganizowały spotkanie autorskie z Panią Wiolettą Piasecką - autorką książek i słuchowisk dla dzieci. Pani Wioletta przebrana za wróżkę przeprowadzała konkursy wiedzy bajkowej oraz piłkarskiej, a także przepowiadała najmłodszym wróżby.

 

Loading ....
Loading ....

Panowie wędkarze zorganizowali dwa konkursy: rzut spinningiem oraz łowienie ryb na haczyk. Przy okazji Pikniku zostały również wręczone puchary dla zawodników - juniorów kadry narodowej wędkarstwa muchowego, którzy w ten sam dzień rywalizowali na Mszance w zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna. Taka reklama zapewniła wędkarzom dużą frekwencję w konkursach.

 

Loading ....

Dodatkową atrakcją pikniku był występ finalistek MINI TALENT SHOW. Po zakończeniu wystepów każdy mógł zagłosować na swoją faworytkę i tak najwięcej głosów i statuetkę złotego mikrofonu zdobyła Ania Wójtowicz. Gratulujemy! Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. Zapraszamy za rok!  

 

Loading ....

 

fot. i tekst MOK

 

 

 

Finał MINI TALENT SHOW organizowany był pod patronatem

Rady Miasta Mszana Dolna,

Urzędu Miasta Mszana Dolna

oraz

Miejskiego Ośrodka Kultury
 

Środki finansowe na Piknik Rodzinny przekazał Urząd Miasta w Mszanie Dolnej

 

 

 

Tekst przeczytany: 1841.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/piknik-rodzinny-z-dobra-zabawa.html