Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

 Nasza Osobowość Roku  

 

Loading ....

W Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie „Gazeta Krakowska” po raz 26 uhonorowała ludzi, którzy w 2017 roku wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia, w całej Małopolsce. Od stycznia mieszkańcy naszego województwa oddawali swoje głosy w akcji Osobowości Roku 2017, wybierając osoby, które w minionym roku odznaczyły się wybitną działalnością w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

 

Loading ....

Kapituła  Konkursowa uznała iż osobą godną  ubiegania się o tytuł Osobowość Roku 2017 w kategorii KULTURA jest ubiegłoroczna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dyrektor Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej pani Agnieszka Orzeł. Uzasadnieniem do nominacji było m.in. wprowadzenie przez panią dyrektor innowacyjnych form działania w bibliotece (kręcenie filmów, spektakle teatralne, warsztaty profilaktyczne, warsztaty edukacyjne, biblioterapia itp.) Na uwagę zasługuje również fakt pozyskania przez panią Agnieszkę funduszy unijnych ( 135 tys. zł) z projektu ,,e-Mocni :cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, dzięki którym 165 mieszkańców z naszego miasta na bezpłatnych kursach stacjonarnych i e-lerningowych będzie mogło rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe.

 

Loading ....

Pierwszy etap plebiscytu zakończył się 16 lutego. W wyniku głosowania na panią Agnieszkę Orzeł oddano najwięcej głosów w powiecie limanowskim. Dzięki temu pani dyrektor otrzymała tytuł Osobowość Roku 2017 Powiatu Limanowskiego i tym samym awansowała do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zajęła V miejsce na 22 osoby ze wszystkich powiatów Małopolski.


Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Tekst przeczytany: 676.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/nasza-osobowosc-roku.html