Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Mr Dave - występ w rodzinnym mieście  

 

 

Loading ....

Wieczorna sobotnia gwiazda Dni Mszany Dolnej 2015 - Mr Dave czyli Dawid Czachor, chłopak, który pokochał muzykę i skrzypce z całego serca. Znany jest również w okolicy jako woklista i skrzypek w zespole Gołecki, jednak pewna "Kotka" była "szóstką w totolotka" i zapewniła mu olbrzymią popularność i złotą płytę. Nie mogło być inaczej w Mszanie – na jego koncert przyszły tłumy.

 

Loading ....

Jego teledyski w sieci mają niesamowitą oglądalność, jednak występem na żywo w rodzinnej miejscowości podbił serca fanów i odgonił czarne chmury. Wszyscy zgromadzeni pod scaną znali na pamięć każdy jego utwór. Hit za hitem, śpiewali razem z Mr Davem począwszy do "Słodkiej kotki", "Małolatę", "Sam na Sam", "Pokaż kochanie", "Miód malina", po najnowszy utwór równie słodki jak pozostałe "Słodką Dorotkę". Korzystając z okazji, Dawid pozdrowił ze sceny swoją rodzinę, która po raz pierwszy miała okazję podziwiać jego solowe występy.

 

Loading ....

Specjalnie dla rodziców zaśpiewał też ulubioną piosenkę "Żono moja". Nie obyło się bez bisów, autografów czy pamiątkowych zdjęć z gwiazdą. Mr Dave starał się nikogo nie przeoczyć, nawet tych najmłodszych, więc spotkanie z publicznością było długie. W końcu to "swój chłopak" i wszyscy go tutaj znają. Wprawdzie wzywały go inne obowiązki, a rozbawiona publiczność została zaproszona na górną płytę stadionu na dyskotekę z Modern Light Service. Sobotnie tańce skończyły się grubo po północy.

 

Loading ....

 

 

Relację tv28 z koncertu Mr Dave'a możesz obejrzeć
TUTAJ

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1547.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/mr-dave-wystep-w-rodzinnym-miescie.html