Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Maluchy przejęte pomaganiem   

 

 

Loading ....

Wszystko zaczęło się od przedświątecznych rozmów na temat bycia dobrym i pomaganiu. Potem, jak po nitce do kłębka dzieci wyraziły ogromną chęć pomocy, a małym przejętym przedszkolakom pomogli rodzice. Zdecydowano się na udział w "Szlachetnej Paczce", znanej ogólnokrajowej akcji anonimowego pomagania wybranym rodzinom. Opis szybko pojawił się na gazetce w przedszkolnej szatni, a do gabinetu pani dyrektor przedszkola zaczęto przynosić różne rzeczy.

 

Loading ....

Mieszkająca w okolicy mama samotnie wychowywująca dwójkę dzieci marzyła przede wszystkim o drewnianym łożeczku dla swojego młodszego dwumiesięcznego synka i zwróciła się prośbą o żywność i produkty dla dzieci. Sądząc po zapełnionym po brzegi samochodzie, który w miniony piątek odwoził przygotowane dla niej dary, na pewno będzie zaskoczona. Mamy pakujące wszystkie zgromadzone dary ledwo same mieściły się pomiędzy pakunkami.

 

Loading ....

Na sam koniec przejęte przedszkolaki z dumą pozowały do grupowych zdjęć. Można pogratulować dyrekcji przedszkola, paniom wychowawczyniom, a przede wszystkim rodzicom za udział w akcji i ogromne bezinteresowne zaangażowanie. To chyba najlepszy prezent pod choinkę – uczymy się od małego, że największym skarbem jest wywoływanie uśmiechu u innych, którzy otwierają przygotowany przez nas podarek.

 

Loading ....

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1285.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/maluchy-przejete-pomaganiem.html