Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 26.04.2019r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

  KORYO na podium w Bydgoszczy   

 

17-19 kwietnia w Bydgoszczy rozegrany został Puchar Polski Bydgoszcz Cup w taekwondo olimpijskim. Były to zawody rankingowe zorganizowane przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.UKS KORYO Mszana Dolna reprezentowało 13 zawodników i zawodniczek: Izabela Majerczyk, Patrycja Kornaś, Sabina Kornaś, Mateusz Szczęsnowski, Bartłomiej Olajossy, Krystian Kornas, Sylwia Kornas, Maciej Klimowski, Kamil Skolarus, Maksymilian Śmieszek, Klaudia Kujacz, Gabriela Dara, Kacper Piaskowy.

 

W zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z całej Polski a nasza najlepsza małopolska reprezentacja z Mszany Dolnej wywalczyła trzy złote i dwa srebrne medale i dwa brązowe medale. Wszystkim reprezentantom klubu serdecznie gratulujemy, wszystkie walki stały na bardzo wysokim poziomie, nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, o wejście w strefę medalową decydowały pojedyncze punkty. Pod koniec maja zawodników czeka wyjazd na najważniejszy turniej – Puchar Świata w austriackim Insbrucku oraz najważniejsze zawody dla każdego zawodnika rozgrywane w Polsce: Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowcwców, które odbędą się w Kętrzynie pod koniec czerwca. Wszystkich kibiców i sympatyków prosimy o doping i wsparcie dla całej drużyny.

 

Trener UKS KORYO Mszana Dolna Zbigniew Karpierz
 

 

Złote medale:

 

Izabela Majerczyk Reprezentantka Polski aktualnie przygotowuje się do Młodzieżowych Mistrzostw Europy

 

Sabina Kornaś Reprezentantka Polski aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które odbędą się we Francji oraz Mistrzostw Świata, które odbędą się Korei.

 

Mateusz Szczęsnowski Reprezentant Polski aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które odbędą się we Francji oraz Mistrzostw Świata, które odbędą się Korei.

 

 

Srebrne Medale:

 

Sylwia Kornaś 

Kacper Piaskowy

 

 

Brązowe Medale:

 

Maksymilian Śmieszek 

Patrycja Kornaś

 

 

Piąte miejsca:

 

Bartłomiej Olajossy

Gabriela Dara 

Klaudia Kujacz 

Krystian Kornas

Kamil Skolarus 

Maciej Klimowski.


 

 

Red.

 

 

 

 
Tekst przeczytany: 1050.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/koryo-na-podium-w-bydgoszczy.html