Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Koncert peruwiańskiego zespołu TABOR i nie tylko! 

 

 

Gorąco zapraszamy mieszkańców i  pielgrzymów do udziału w Festiwalu Młodych, który jest częścią programu Światowych Dni Młodzieży. Ideą tego wydarzenia jest możliwość spotkania Boga w drugim człowieku poprzez dzielenie się pasją i talentami z innymi.

 

Młodzi ludzie spotykają się na ulicach, w parkach, na placach i stadionach. Główne wydarzenia Festiwalu odbędą się w Krakowie, ale również mieszkańcy Mszany Dolnej oraz pielgrzymi zakwaterowani w okolicy, będą mieć okazję uczestnictwa w inicjatywie pokazujący młody, żywy i różnorodny Kościół.

 

Loading ....

Na Festiwal Młodych do Mszany Dolnej zapraszamy 27 lipca. Całość rozpocznie się o godzinie 15.00 na placu św. Siostry Faustyny Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na zebranych czeka także wielkie malarskie wyzwanie i barwny korowód ulicami miasta.

 

Dalsza część wydarzenia odbędzie się na stadionie miejskim. Na scenie wystąpią soliści i zespoły muzyczne z kraju i ze świata. Wystąpi peruwiański zespół Tabor, jak i nasze rodzime gwiazdy: zespół Góraleska, Krzysztof Bigaj i Paweł Domagała.

 

Na mieszkańców i pielgrzymów czekają warsztaty taneczne i animacje. Będzie to także okazja do zaprezentowania dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Zapraszamy!  
  

Red. 

 

POSŁUCHAJ ZESPOŁU TABOR 

 

 

Tekst przeczytany: 996.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/koncert-peruwianskiego-zespolu-tabor-i-nie-tylko.html