Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

  Ilu turystów pomieści Maciejowa? 

 

 

Loading ....

 
Wszystko wskazuje na to, że mszańscy turyści nie mogli doczekać się sezonu, tak licznie przybyli na Maciejową, zeszyt do którego wszyscy mieli się wpisać krążył i krążył, a z każdej strony ktoś dochodził i witał się z zaprzyjaźnioną grupą. Ostatecznie wynik okazał się kolejnym rekordem na otwarcie – 119 osób z Terenowym Kołem PTTK zaczyna już jedenasty rok na "Spotkaniach w górach".

 

Loading ....

Do grupowego zdjęcia zwołała wszystkich Prezes Koła – pani Maria Antos, obiecując sobie, że na następnym szczycie musi zaopatrzeć się w przenośny mikrofon, nie dość, że zmagała się z chorobą gardła, to jeszcze musiała zwołać ponad setkę osób w jedno miejsce.

 

Loading ....

Po zimowej przerwie najmłodsi zostali zaproszeni przez panią Ewę do konkursu plastycznego – dzieci miały przenieść na kartki papieru świat widziany dookoła tego malowniczego małego schroniska. Efekt prac można obejrzeć poniżej, a każda ma swój urok i na swój sposób zachwyca, każdy z małych artystów uchwycił inny szczegół, element i tak oto powstała piękna panorama z Maciejowej.

 

Loading ....

Następny szczyt na liście to Turbaczyk ( 1078 m npm) – spotykamy się tam 24 maja, ale na pewno o kolejnym wyjściu poinformujemy na naszej stronie. Do zobaczenia na szlaku!

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1294.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/ilu-turystow-pomiesci-maciejowa.html