Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Halowy Turniej ''Mszana Dolna Cup''  

 

Loading ....

W minioną sobotę,  16 stycznia, w pięknym obiekcie sportowym przy Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej jak co roku odbył się halowy turniej piłki nożnej „Mszana Dolna Cup” w kategorii młodzików roczniki 2003 i 2004. Organizatorem turnieju był KS Turbacz oraz AP Bonito, patronat nad turniejem objął Urząd Miasta Mszana Dolna. W rywalizacji wzięło udział dziesięć drużyn – KS Turbacz AP Bonito, AP 21 Mirosława Szymkowiaka, Pcimnianka Pcim I i II, LKS Szaflary, UKS Halny Kamienica, Jordan Jordanów, Topór Tenczyn, Orkan Niedźwiedź, Sokół Słopnice.

 

Loading ....

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach, drużyna z  Mszany Dolnej grała bardzo pechowo remisując bezbramkowo z Halnym Kamienicą i Jordanem Jordanów a z Pcimnianką I i Toporem Tenczyn 1:1 i przez co nie znalazła się  w finałowej czwórce. Ostatecznie nasz drużyna zajęła piąte miejsce. Cały turniej wygrała drużyna AP 21 tocząc ciężki bój w finale z Halnym Kamienicą i chociaż był remis 1:1 różnicą bramek wygrała drużyna z Krakowa. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Pcimia a czwarte nasi sąsiedzi z Niedźwiedzia. Warto zauważyć, że w turniej wzięło udział 130 młodych zawodników a ogółem na hali sportowej w sobotę było około 200 osób. Wręczenia nagród dokonał Burmistrz Miasta Mszana Dolna Józef Kowalczyk. Najlepszym bramkarzem turnieju został Dawid Mrówka – Halny Kamienica a najlepszym strzelcem Kacper Myszogląd z AP21.

 

Loading ....


 

Opiekunami drużyny z Mszany Dolnej byli Grzgorz Szynalik i Adrian Cebula.

Skład drużyny: Michał Szczęsnowski, Gabryś Cichórz, Bartek Gruszkowski, Jan Kokoszka, Nikodem Nawara, Kamil Kaleta, Przemek Potaczek, Dawid Wydra, Dawid Szczypka, Piotr Piekarczyk, Mateusz Porębski, Konrad Wsół.

Dzień póżniej, w niedzielę 17 stycznia w zawodach brały udział drużyny seniorskie. W turniej wzięło udział sześć drużyn KS Turbacz, Wiślanie Kraków, KS Tyniec, Orkan Niedźwiedź I i II oraz Zenit Kasinka Mała.

Klasyfikacja końcowa:


1. Wiślanie Kraków
2. KS Tyniec
3. KS Turbacz Mszana Dolna
4. Orkan Niedźwiedź II
5. Orkan Niedźwiedź I
6. Zenit Kasinka Mała

 

Najlepszym strzelcem został Karol Dziadoń z Turbacza a bramkarzem Kamil Nowak  z Wiślan Kraków.

 

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju:


Firmie „Stantynk” Pana Stanisława Wsoła,
Panu Władysławowi Cichórzowi,
Panu Adamowi Myszoglądowi,
Państwu Tadeuszowi i Magdalenie Kornasiom

 

Loading ....

 

 

Zapraszamy serdecznie na kolejne turniej z cyklu „Mszana Dolna Cup”


7 lutego Turniej Orlików


6 lutego Turniej Żaków

Red.

Grzegorz Szynalik

 

 

Tekst przeczytany: 1383.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/halowy-turniej-mszana-dolna-cup.html