Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.04.2019r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Finałowy hat-trick mszańskiej Jedynki 

 

 

14 czerwca w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć sportowych szkół biorących udział w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego. W roku szkolnym 2017/18 I miejsce w kategorii szkół, I miejsce w kategorii dziewcząt oraz I miejsce w kategorii chłopców zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej. Gimnazjaliści ”Jedynki” również trzykrotnie nagradzani za II miejsce – w kat. szkół, II miejsce – kat. chłopców i III miejsce – kat. dziewcząt.

 

Puchary i dyplomy odbierali zwycięzcy rankingu na najlepszego sportowca Aleksandra Cyrwus, Jan Gocał i Wiktor Antosz wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Zbigniewem Stachurą. W tym roku szkolnym uczniowie wzięli udział w 52 imprezach sportowych (w 81 kategoriach) na poziomie miasta, powiatu, rejonu i województwa. 14 razy zdobywali Mistrzostwo Powiatu, 18-krotnie tytuł wicemistrzowski i 15 razy miejsce III.

 

Warto nadmienić, że ranking prowadzony jest od 10 lat i na czele rywalizujących 79 szkół powiatu limanowskiego znajduje się właśnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej.

 


Serdecznie gratulujemy!

 

Wszystko o sporcie w "Jedynce" można znaleźć na  www.sp1mszanawf.cba.pl

 

red. SP1
fot. Zbigniew Stachura


 

 

 

 

Tekst przeczytany: 334.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/finalowy-hat-trick-mszanskiej-jedynki.html