Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Ferie w mieście   

 

 

Loading ....

W poniedziałek 16 lutego w Małopolsce rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Biblioteka Miejska, Miejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie “Sursum Corda” przygotowały program zajęć dla wszystkich chcących aktywnie spędzać czas wypoczynku.  W “Jedynce” półzimowisko dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii – od 16 do 20 lutego organizuje Stowarzyszenie “Sursum Corda”. Aktywnie zaplanowany jest każdy dzień, począwszy od wycieczek wyjazdowych po warsztaty tematyczne i zajęcia sportowe.

 

Loading ....

Na hali sportowej zaplanowane są dodatkowe zajęcia sportowe dla uczniów szkoły, po dwie godziny dziennie według podziału klasy I-III, klasy IV-VI i uczniowie gimnazjum. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia taneczne, turniej darta oraz warsztaty gospel dla dzieci i młodzieży. Warsztaty taneczne odbędą się 17, 18 20 lutego, turniej darta to dwa czwartki 19 i 26 luty. W MOK'u organizowane również będą warsztaty gospel dla dzieci i młodzieży.

 

Loading ....

Biblioteka  Miejska zaprasza dzieci na drugi tydzień ferii - od 23 do 27 lutego czekają nas tam warsztaty literacko-plastyczne, ciekawe gry i zabawy oraz na zakończenie spektakl teatralny. Na swoje zajęcia plastyczne, drobne rękodzieło, przeróżne zabawy i gry zręcznościowe zaprasza również świetlica osiedlowa przy ul. Starowiejskiej (blok TBS). Rozpoczęcie zajęć 18 lutego (w środę) od 12.00-16.00. W pierwszym tygodniu ferii na zajęcia zaprasza Centrum zabaw i edukacji kreatywnej ''Kleks'' - popołudniowe godzinne warsztaty dla dzieci I-IV klas z origami, planszówek oraz zajęcia plastyczne.   Wszystkie okoliczne stacje narciarskie są czynne i dobrze naśnieżone, a licencjonowana szkoła narciarska JM Sport zaprasza na obóz  narciarsko-snowbordowy w Poroninie, od 15.02 do 22.02  dla dzieci w wieku 7-16 lat lub półkolonię narciarsko-snowbordową od 23.02. do 27.02 dla dzieci w wieku 5-16 lat. Działa również lodowisko na kortach przy pensjonacie “Szczebel”.  Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

ZSM nr 1 - program zajęć :

 

 

Miejski Ośrodek Kultury – program warsztatów: 


Miejska Biblioteka – program zajęć:
 

 

Półzimowisko dla dzieci “Sursum Corda” - TUTAJ

 


 

Obozy narciarsko-snowboardowe – TUTAJ

 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1498.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/ferie-w-miescie.html