Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

 Ferie, ferie - zajęcia na lodowisku i w MOKu 

 


Serdecznie zapraszamy na lodowisko w ostatnią sobotę ferii zimowych, 24 lutego – podobnie jak  tydzień temu na dzieci i młodzież przygotowane będą gry i zabawy na lodzie. Do tej pory z lodowiska skorzystało 4.000 osób! Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

W zeszłym tygodniu w Miejskim Ośrodku Kultury dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja malowania ceramiki, dlatego te zajęcia plastyczne zostaną powtórzone. W najbliższy czwartek, 22 lutego zapraszamy na godz. 12.00. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy telefoniczne, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. W tym samym dniu o 19.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy młodzież na “Czwartek z Lamą” wieczór z grami planszowymi i niespodzianką.

 

Loading ....

W piątek 23 lutego zapraszamy na warsztaty z rzeźby ludowej, które organizuje w MOKu Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw „Błękit” z Gruszowca. Zajęcia prowadził będzie twórca ludowy P. Eugeniusz Wieliczko z Niedźwiedzia. Początek o 14.30, wstęp wolny, dzieci i młodzież do lat 18 muszą uczestniczyć w zajęciach z osobą dorosłą.


 

 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 579.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/ferie-ferie-zajecia-na-lodowisku-i-w-moku.html