Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Dziewiąty raz w Mszanie Dolnej  

 

 

Loading ....

Już po raz dziewiąty zorganizowano w Mszanie Dolnej bieg w ramach akcji Polska Biega. W tym roku aż 98 osób, małych i dużych zjawiło się w parku miejskim i promowało rekreacyjne bieganie.

 

Loading ....

Organizatorzy, czyli Miejski Ośrodek Kultury i sekcja Biegów Górskich i Długodystanosowych zaplanowała kilka kategorii – na samym początku wystartowali najmłodsi – bieg przedszkolaka miał najmniejszy dystans po bezpiecznej trawie. A radość z dotarcia do mety potęgował zawieszony na szyi medal, dyplom w ręce oraz woda i baton na regenerację sił.

 

Loading ....

Starsi już musieli się wysilić – dwa wytyczone okrążenia - by nie pogublili się na zakrętach na właściwą trasę naprowadzali ich zawodnicy sekcji. Standardową "piątkę" Zygmunta Łyżnickiego, wytyczoną przez niego w parku razy trzy przebiegli najstarsi.

 

Loading ....

Dla tych, którzy systematycznie pojawiają się na naszych piątkowych popołudniowych biegach to nie był problem, niektórzy sprawdzali się na tym dystansie z kolegami, drudzy biegli rekreacyjnie, miejsc nikt nie sprawdzał, bieg przecież był rekreacyjny i dla wspólnej zabawy.

 

Loading ....

Trzy kategorie biegów, przejście z kijami do nordic walking – na ogólnopolską "Polskę Biega" było wiele możliwości. My organizując biegi w parku namawiamy również na przebycie dystansu rolkami czy hulajnogą.

 

Loading ....

Akurat z hulajnogi może cieszyć się jeden z uczestników niedzielnego biegu – w losowaniu pośród zgłoszonych numerów startowych udało mu się wygrać właśnie ten sprzęt. W  zorganizowanej loterii do wygrania były również drobiazgi i gadżety sportowe oraz aparat cyfrowy i blender. Wszystkim gratulujemy ukończenia biegu i zapraszamy na kolejne!

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 952.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/dziewiaty-raz-w-mszanie-dolnej.html