Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Drugi koncert kolęd w MOKu  

 

 

Loading ....

Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej na Koncert kolęd  w niedzielę – 1 lutego. Będzie to już drugi koncert świąteczny, tym razem wystąpią dorosłe grupy działające przy Miejskim Ośrodku Kultury.

 

Loading ....

Na zaproszenie do wspólnego kolędowania odpowiedziały dwa mszańskie chóry działające przy dwóch parafiach: Chór męski im. Ks. Józefa Hajduka i Chór parafialny z parafii Miłosierdzia Bożego. Po raz pierwszy będziemy mieli okazję posłuchać nowego chóru działającego przy MOK. Na razie kameralny chór żeński, ale w planach chór gospel pod opieką dyrygentki Kingi Skałki.

 

Loading ....

Panie miały okazję zaprezentować się podczas minionej niedzieli na mszy św. o godz. 15.00, ale zapewniamy, że kolędy to nie są ich jedynym repertuarem, dlatego warto przyjść by sprawdzić na własne uszy... Rozpoczęcie koncertu o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy! To również ostatnia szansa na wspólne kolędowanie – lepiej nie przegapić tej okazji!


 

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by dołączyć do chóru zapraszamy w środy o godz. 17:45 do Sali MOK. Już niedługo będziemy informować o warsztatach gospel, które odbędą się w Mszanie Dolnej. Warsztaty będą przygotowywane z współpracą z Parafią św. Michała Archanioła. Zapraszamy !!!


 

 


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1290.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/drugi-koncert-koled-w-moku.html