Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Drugi długi weekend 

 

 

Loading ....

To już drugi długi majowy weekend, który w naszej okolicy zapowiada się interesująco. Warto przemyśleć jak go zaplanować, propozycji jest sporo,  każdy duży i mały znajdzie coś dla siebie. Od początku maja, co sobotę na targowisku odbywa się Targ Staroci. Również w sobotę,  popołudniu, w Porębie Wielkiej odbędzie się "Majówka u Orkana".

 

Loading ....

Zapraszamy w gościnne progi domu Władysława Orkana  – program zapowiada się ciekawie, początek o godz. 15.30, całość programu umieszczamy poniżej. Przez dwa dni osoby pełnoletnie będą mogły również oddać krew w Parafii Miłosierdzia Bożego. To już dziewiąta zbiórka krwi. Niedziela, 29 maj, to święto dla najmłodszych. Od godz. 14.00 w parku miejskich czeka masa atrakcji, w tym podsumowanie III Mini Talent Show i warsztaty Drużyny Mistrzów.

 

Loading ....

Konkursy z nagrodami, most tyrolski, ścianka wspinaczkowa, pokaz sprzętu strażackiego, pokazy tańca, malowanie twarzy, dmuchańce, skakańce i skręcanie baloników. Do Mszany Dolnej, w niedzielę ok. godz. 15.00 przyjedzie na stację PKP pociąg retro. Co roku w ramach kolejarskiej akcji "Kolej na Majówkę" trasę Nowy Sącz-Chabówka przejeżdża zabytkowy parowóz i wagony retro. Warto podejść na stację na pamiątkowe zdjęcie i obejrzeć występ zespołu "Olszowianie". Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

 

 www.kolejegalicyjskie.pl

 

Program "Majówki u Orkana":


- Nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Wł. Orkana
- Powitanie zaproszonych Gości
- Występy zespołów i pojedyńczych osób z Gminy Niedźwiedź
- Występ Koła Gospodyń Wiejskich z Olszówki
- Projekcja filmu na temat życia i twórczości Wł. Orkana
- Zwiedzanie Domu Władysława Orkana
- Degustacja – biesiada przy muzyce

 

W razie niepogody impreza odbędzie się w Domu Kultury w Niedźwiedziu.

 

Wszelkie zapytania dotyczące targu staroci można kierować do Urzędu Miasta, bądź bezpośrednio do osoby nadzorującej porządek na placu – jest nim pan Grzegorz Niedośpiał, którego można spotkać na miejscu.

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1256.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/drugi-dlugi-weekend.html