Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Dni Mszany Dolnej 2017 - sobota pełna wrażeń 

 

Loading ....

Jak już wcześniej pisaliśmy, pierwszym wydarzeniem, które otwiera dwudniowe obchody Święta Miasta jest Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez TKKF „Lubogoszcz”. Sportowe rozgrywki odbywały się na boisku przy ZSTI od wczesnych sobotnich godzin. Potem cała uwaga skupia się na stadionie miejskim.

 

Loading ....

Już popołudniu można było skorzystać atrakcji wesołego miasteczka i propozycji gastronomicznych. A wybór był szeroki, pojawiły się propozycje na słodko, lody gofry, słodkie kurtosze – czyli węgierskie kołacze, jak i słone przekąski takie jak: langosze czy skręcone frytki. Kto chciał mógł skompletować sobie strój na wieczorne koncerty od świecących gadżetów po kolorowe peruki. Na stadionie swoje miejsce miało również zarezerwowane Stowarzyszenie „Błękit” z Gruszowca.

 

Loading ....

Odważni sprawdzali swoje umiejętności w strzelaniu z łuku czy rzut toporkiem. Niby prosta rzecz, a wymagała jednak skupienia i odpowiedniej techniki. Od godz. 16.00 na scenie prezentowały się zespoły weselne. Swoje umiejętności zaprezentowały kapele: „Moja z dziećmi”, „Lift” i „Hulanka”.

 

Loading ....

Oficjalnego otwarcia Dni Mszany Dolnej 2017 dokonała Przewodnicząca Rady Miasta Agnieszka Modrzejewska-Potaczek w towarzystwie Burmistrza, Radnych Miasta oraz zaproszonych gości Wiesława Janczyka Posła i zarazem Wiceministra Skarbu. Nie mogło też zabraknąć Jana Puchały Starosty Limanowskiego, jako długoletniego współorganizatora naszej miejskiej imprezy.

 

Loading ....

Za chwilę ze sceny rozbrzmiały rock’n’rollowe brzmienia za sprawą zespołu Overdrive. Znany w swoim mieście wokalista grupy Adam Nawara rozbujał zebrane pod sceną towarzystwo. Mocne brzmienia spowodowały, że tłum pod sceną zaczął gęstnieć, wszyscy poczuli energię wykonywanych utworów i dali się porwać. Po prawie godzinnym występie można powiedzieć, ze cała publiczność była przygotowana do występu gwiazdy wieczoru – zespołu De Mono.

Loading ....

 

 Więcej zdjęć  w GALERII 

 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 788.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/dni-mszany-dolnej-2017-sobota-pelna-wrazen.html