Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2019

Był Turniej, będzie Bal... 

 

Loading ....

Akcja Charytatywna „Pomoc dla Ani”, w którą zaangażowali się mocno nasi mieszkańcy miasta trwa nadal. Wiemy, że Ania przeszła pierwszą zaplanowaną operację w Warszawie. Wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Trzymamy mocno kciuki i działamy dalej! Tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozegrany został Turniej Siatkówki, a na maj zaplanowany jest Bal Charytatywny organizowany przez Szkołę Podstawową, Radę Rodziców i Komitet Społeczny Pomocy dla Ani.

 

Loading ....

W niedzielę palmową 14 kwietnia na hali sportowej przy SP nr 1 w Mszanie Dolnej odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej – Gramy dla Ani. Organizatorem imprezy był Miejsko-Gminny Klub Siatkarski MSZANKA Mszana Dolna. Uroczyście zawody otworzyli: Czesław Kawalec – Członek Zarządu Rady Powiatu, Janusz Matoga – Przewodniczący Rady Miasta Mszana Dolna oraz Anna Górska – Dyrektor SP nr 1 w Mszanie Dolnej. Po oficjalnym otwarciu odbył się pokaz pierwszej pomocy i resuscytacji.

 

Loading ....

W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Każda ekipa w ramach wpisowego wsparła kwestę odpowiednim datkiem finansowym, który wyznaczył organizator. W tym dniu najważniejszym aspektem była dobra zabawa i pomoc Ani. Organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele atrakcji dla wszystkich uczestników i kibiców.

 

Loading ....

Była loteria fantowa, kiermasz świąteczny z rękodzielnictwem i przetworami regionalnymi, malowanie twarzy, bufet kawowy oraz Fit-truck.  Wynik sportowy nie był priorytetem, jednak jak to w rywalizacji sportowej bywa - każdy chciał wygrać. Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po cztery zespoły.

 

Loading ....

W fazie eliminacyjnej walczyli systemem każdy z każdym. Mistrzowie grup bezpośrednio awansowali do strefy finałowej oraz najlepsza ekipa z drugiego miejsca w małej tabeli. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Nie brakowało wielkich emocji i przepięknych akcji.

 

Loading ....

W turnieju udział wzięły drużyny: 
Grupa A: Krzak Dzikiej Róży (Rabka Zdrój, Mszana D., Mszana G., Lubomierz, Spytkowice, Bystra), Tymbark, Orki z Majorki (Jordanów), Janusze (Pcim)
Grupa B: Wczorajsi (Skrzydlna), Kamienica, Młode Wilki (Mszana Dolna), SKS Słopnice
Grupa C: Coś nie Pykło (Podwilk), Krzemień Kamionka Wielka, Team Stary Sącz, Amatorzy z Nazwy (Katowice)

 

Wyniki końcowe były następujące:
1.    Amatorzy z Nazwy
2.    Kamienica
3.    Janusze
4.    Tymbark

 


Puchary najlepszym drużynom wręczyli: Grzegorz Wójcik, Agnieszka Orzeł i Bolesław Jania - Radni Powiatu Limanowskiego, Bolesław Żaba - Wójt Gminy Mszana Dolna, Anna Pękała - Burmistrz Miasta Mszana Dolna.


Zebrana kwota: 6314,26 zł, licytacja soków 610 zł, licytacja tortu 100 zł.

 


Serdecznie dziękujemy sponsorom: lokalnym firmom oraz samorządowcom z naszego regionu za pomoc finansową i rzeczową w organizacji Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej pod hasłem „GRAMY DLA ANI”, wszystkim darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do organizacji tej wspaniałej imprezy charytatywnej.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w Balu Charytatywnym, szczegóły na plakacie:

  

 

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 133.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/byl-turniej-bedzie-bal.html