Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Burmistrz Kowalczyk złożył ślubowanie 

 

 

Loading ....

Zgodnie z ordynacją wyborczą Komisarz Wyborczy wyznaczył dzień 8 grudnia w celu zwołania sesji Rady Miasta Mszana Dolna i złożenia ślubowania przez Burmistrza Miasta Mszana Dolna wybranego w II turze wyborów. Drugą sesję Rady Miasta poprzedziła uroczysta msza św. kościele p.w. Św. Michała Archanioła, koncelebrowana przez księży proboszczów z dwóch miejskich parafii.

 

Loading ....

Ksiądz Jerzy Raźny w swoim kazaniu nawiązał do bożej pomocy w sprawowaniu wszelkich rządów oraz obieraniu właściwej perspektywy w rozwiązywaniu choćby najmniejszych problemów, a jak podkreślił ksiądz Tadeusz Mrowiec rozpoczęcie sprawowania władzy w święto Niepokalanego Poczęcia NMP to dobry znak na przyszłość.

 

Loading ....

Następnie w sali narad w Urzędzie Miasta, w obecności nowowybranych Radnych Miasta i zaproszonych gości Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej – Ewa Poray Zbrożek odczytała zaświadczenie o wyborze na Burmistrza Miasta Józefa Kowalczyka. Przy udziale miejskiego pocztu sztandarowego Burmistrz złożył uroczyste ślubowanie.

 

Loading ....

W kilku krótkich słowach podziękował za wybór i podziękował swojemu poprzednikowi, ustępującemu ze stanowiska burmistrza Tadeuszowi Filipiakowi. Odchodzący burmistrz podziękował za osiem lat pracy na rzecz  miasta. W trakcie sesji ustalony został skład osobowy w stałych komisjach Rady Miasta. I tak szefem Komisji Rewizyjnej został radny Janusz Matoga, jego zastępcą został radny Jan Stożek, natomiast pozostałe komisje tylko ustaliły swoje składy osobowe.

 

Loading ....


 

 

 

 

 

SKŁADY KOMISJI RADY MIASTA - ZOBACZ TUTAJ

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 2286.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/burmistrz-kowalczyk-zlozyl-slubowanie.html