Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20.05.2019r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Big Koncert Cyc na zakończenie Dni Mszany Dolnej 

 

 

Loading ....

Po popołudniowych występach orkiestr dętych w programie na zakończenie obchodów miasta w planie zaplanowane były dwa koncerty. Pierwszy na scenie pojawił się Roman Bosski z Drużyny Mistrzów.

 

Loading ....

Warsztaty hip-hopowe prowadzone były pod hasłem "Bezpieczne wakacje, trzeźwa rekreacja" w ramach realizacji  Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Loading ....

Promowanie zdrowego stylu życia, unikanie zagrożeń, przeciwdziałanie nałogom to główne   założenia, które ze sceny starał się przekazać Bosski. Pozytywnie nakręcona publiczność czekała na gwiazdę wieczoru – Big Cyc.

 

Loading ....

Nie zawiedli się fani tego punkrockowego zespołu, choć koncert niefortunnie nałożył się na finał Mistrzostw Europy, muzcy zagrali ponad 20 hitów, przy okazji informując na bieżąco co się dzieje na boisku. Istny show dał Krzysztof Skiba, zmieniając prawie do każdego utworu nakrycie głowy.

 

Loading ....

Zabrzmiały utwory zarówno z pierwszej, jak i z ostatniej płyty zespołu. Nie zabrakło przebojów takich jak: "Berlin", "Rudy", "Słoneczny patrol", "Pornol", "Makumba" czy "Babcia Klozetowa". W podziękowaniu za grę naszej reprezentacji w turnieju EURO 2016 wykonali utwór "Jesteśmy najlepsi".

 

Loading ....

Nie zabrakło też "Dresu", przy którym Skiba zaprezentował szeleszczące ortaliony do kompletu z różowym ciężarkiem. Sportowej kondycji można było pozazdrościć Pięknemu Romanowi, który nagle znikął ze sceny i odnalazł się tuż przy publiczności.

 

Loading ....

Najwierniejsi fani domagali się niemal od samego początku "Ballady o smutnym skinie" ale muzycy postanowili zagrać utwór na sam koniec. Przeciągali strunę negocjując występ – gorące przyjęcie spowodowało, że deklarowali się grać jeszcze cztery godziny. Nie zabrakło Skina odśpiewali wszyscy razem na koniec występu.

 

Loading ....

 

Po zespole Big Cyc wystąpił zespół Nautilius i w ten sposób Dni Mszany Dolnej przeszły do historii.

 

Loading ....

 

Więcej zdjęć GALERIA

 

 

Zobacz relację: tv28.pl

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1156.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://mszana-dolna.eu/big-koncert-cyc-na-zakonczenie-dni-mszany-dolnej.html